Přátelský sparring se zbraněmi III

9. prosince 2008 v 23:55 | Mr.Tvola
Posledních pár týdnů jsem toho moc nenapsal, tak si to teď snad aspoň trochu vyžehlím :-)
Již tuto sobotu 13. 12. proběhne další mláticí akce, kde se setkají bojovníci se zbraněmi různých stylů. Nutno dodat, že v přátelské atmosféře, přesto dozajista opět se spoustou modřin a jelit. A také doufejme, že opět bez zranění a se spoustou super zkušeností a zážitků.

Hlavně se těším na nové lidi a možná i nové styly, které se předchozích setkání ještě nezúčastnily, zatím jsme tam měli vesměs evropské, filipínské a japonské styly.

Jsem teď úplně z formy, takže si nedělám žádné velké ambice. Již dva měsíce mě trápí zánět rohovky v levém oku. Díky tomu na levé oko vidím jen velmi málo a velmi rozmazaně, takže věci ohledně vzdálenosti a celkového přehledu budou asi problém. Taky už jsem dva měsíce mimo intenzivní trénink, takže budu asi ET (Easy Target :-) ). Ale co, ať si bouchnou, snad jim aspoň něco vrátím. Pokud se to oko do soboty nějak nezhorší, tak to přijdu aspoň zkusit. Žižka taky nebyl zrovna ostrozrak a jaký to byl fighter :-)


Taky si moc rád zkusím jiné zbraně a styly, co tam přinesou ostatní kluci, na tohle vždycky došlo a moc se mi to líbilo, asi nejvíc mě zatím bavily Harkovy tesáky a Chozého dlouhé Bo. Taky bych si rád zašermoval s kordy, minule se to nestihlo. Ale co mi dají do ruky, to si rád zkusím.

Tak koho by to zajímalo, tak koukněte na http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2921 Jelikož jsem teď poloslepý a celkově neschopný, tak by bylo príma, kdyby dorazil i nějaký Kendista/Iaidista, ať tam, za ty "Japonce" nejsme úplně za debily :-)

Tuhle akci můžu všem velmi doporučit, nikdo tam nemachruje ani to není žádná soutěž o to, kdo je borec. Je to super šance si zkusit něco nového a poznat nové lidi, co dělají něco jiného, ale vlastně až jiné to zase není. Tak se koukejte příhlásit na tom odlkazu nahoře a taky přijít. Čím víc nás tam bude, tím větší legrace :-)


Mr.Tvola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ander Ander | E-mail | Web | 25. června 2012 v 15:19 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama